Czy moje objawy mogą wskazywać na rak sromu?

Witam! Parę miesięcy temu uderzylam sie w miejsce intymne i zrobil mi sie guzek na wardze sromowej większej pod skora, lekko twardy, ruszający się. Teraz jak mam faceta uprawialam z nim pieszczoty i zauważyłam ze mam kolejnego po drugiej stronie ale mniejszego. Teraz tych guzkow nie ma ale ostatnio znowu chlopak mnie tam złapał i powstał guzek. Nie wiem co to jest, strasznie się boję bo czytałam że takie guzki to może być rak sromu. Czy to rak czy coś innego? Proszę o pomoc

Szanowna Pani,
rak sromu przeważnie występuje u kobiet w wieku pomenopauzalnym. Stronił bym od stwierdzenia, że ten nowotwór występuje u Pani. Najlepiej będzie jak uda się Pani do ginekologa. Pozdrawiam serdecznie