Czy moje objawy po pierwszym stosunku to ciąża?

Mam 18 lat i 3 tygodnie temu mialam swój pierwszy raz, chlopak wszedł we mnie max 4 razy bez zabezpieczania, ale nie doszło do wytrysku,potem stosunek odbył się z prezerwatywa,ale wytrysk i tak nastąpił poza mną.. powinnam dostać okres kilka dni temu, mam uczucie jakbym go miala, ale nie krwawie... czy to może zwiastowac ciążę?

Lek. Paweł Szadkowski

Dla pewności proszę wykonać test ciążowy - to rozwieje Pani wątpliwości.