Czy moje objawy są powodem do zmartwień i mogą znaczyć ciążę?

Witam ! W dzień mojej owulacji dotykaliśmy się z chłopakiem, zawsze robimy to w prezerwatywie dla bezpieczeństwa, tym razem pomyliłam strony gdyż było ciemno i szybko założyłam ją prawidłowo. Na jej końcu mogła zostać minimalna ilość preejakulatu, jednak nie jestem tego w 100% pewna. Dodam, że nie wchodził we mnie, jedynie się ocierał. Okres mam mieć na dniach, a nie czuję żadnych bóli podbrzusza jak zazwyczaj, jest szansa że mogę być w ciąży ?

Lek. Paweł Szadkowski

W opisanej przez Panią sytuacji prawdopodobieństwo ciąży jest równe praktycznie zero.