Czy moje objawy to ciąża?

Kochałam się z moim partnerem podczas mojej miesiączki, od miesiączki mijają już 2 tygodnie a ja mam takie objawy jak: zgaga, jest mi chwilami słabo, pobolewają mnie jajniki, czuję delikatne nudności, mam biały śluz wydobywający się z pochwy, mam zasinione narządy rodne, mam rozpulchnione narządy jak włożyłam sobie palca to czuję, że wszystko w środku jest większe, szyjka macicy jest jakoś niżej i jest miękka.

W związku z moimi objawami, czy to są objawy ciąży?

Lek. Karolina Dębska

Witam.

Są to prawdopodobne objawy ciąży. Aby mieć pewność można zrobić test ciążowy dostępny powszechnie w każdej aptece. Inną możliwością jest udanie się do ginekologa.
Pozdrawiam.