Czy moje objawy to rak gardła czy raczej skutki zapalenia śluzówki żołądka?

Witam, kieruję do Państwa prośbę o wstępną diagnozę dot. Poniższych objawów: Cztery miesiące temu pojawił się ból w okolicach serca, klatki piersiowej. Uczucie porównywalne do zawału. Jednak zostało to wykluczone na pogotowiu, na podstawie ekg, rtg.. (leczenie za granicą, diagnoza: zapalenie chrząstki międzyżebrowej). Następnie pojawiło się ogólne osłabienie, brak apetytu, z czasem lekki spadek wagi. Około dwa miesiące temu doszedł do tego ból gardła, po tym brak czucia gardła, trudności z przełykaniem śliny, uczucie utkwienia czegoś w gardle, strzelanie w uszach przy przełykaniu. Miesiąc temu w Polsce po gastroskopii stwierdzono zapalenie śluzówki żołądka. Niestety stan się nie polepsza, wręcz pogarsza. Na szyji, w pobliżu gardła pojawiło się coś przypominającego węzeł chłonny, który boli. Do tego czerwony „bąbel” w środku gardła. Osoba, której objawy zostały opisane obawia się, ze może to być rak gardła. Czy faktycznie może to być rak gardła? Czy skutki zapalenia śluzówki żołądka? Dodam, ze zagraniczna publiczna służba zdrowia, nie jest rzetelna, ciężko uzyskać jakieś konkrety, przepisują tylko ibuprofen.

Szanowny Panie, szczerze wątpię aby miał to być rak gardła, szczególnie w tym wieku