Czy moje objawy to tężyczka?

Koło północy przyspieszona akcja serca tętno 103 na min uczucie ciepła na lewej ręce twarzy i nogach drgawki całego ciała szczekanie zębami suchość w gardle kręcenie po jelitach smoerdzace gazy kręcenie po żołądku często mocz oddanie stolca słabość strach lęk czas trwania 3 h. Mam tężyczke dodam jeszcze że u psychiatry byłam nie stwierdził żadnych nieprawidłowości oprócz stresu który ostatnio mi towarzyszył nic mi nie dolega mam też początki hashimoto narazie bez leków. Czy te objawy (EPIZOD CO 3_4MIESIACE od roku) to tezyczka czy może coś innego.

Szanowna Pani, mogą to być objawy tężyczki, proszę udać się do lekarza rodzinnego