Czy moje objawy to tylko przemęczenie organizmu?

Witam Ostatnio pracowałem po 15 godzin mało spałem przy czym piłem alkohol teraz zauważyłem że szybko odczuwam zmęczenie po czym czuję ból z tylu głowy, nudności przy jedzeniu. Gdy stoję dłużej w jednym miejscu mam zawroty glowy, źrenice bardziej się poszerzają ale reagują na światło spadła mi także odporność. Czy może to być jedynie przemęczenie organizmu czy może coś poważniejszego. Z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Paweł Szadkowski

Pana dolegliwości mogą wynikać z przemęczenia. Jeśli objawy są nasilone i utrzymują się sugeruję udać się do lekarza w celu zbadania i oceny pana stanu klinicznego.