Czy moje objawy to wynik zastosowania tabletki po?

Witam. Wraz z moim chlopakiem poniosla nas chwila i uprawialismy seks bez zabezpieczenia odbylo sie to nocy z 29 na 30 wrzesnia. 01 pazdziernika wzielam tabletke 72h po po czym w ciagu kolejnych 2 dni wystepowaly nudnosci oraz oslabienie organizmu. Dzis, tj. 08pazdziernika zaczelam krwawic i odczuwam lekkie bole podbrzusza podobne ktore miewam podczas okresu, a ostatnia miesiaczke mialam 22 wrzesnia. Czy to krwawienie jest spowodowane wzieciem tabletki, czy dzieki tej tabletce sa duze szanse abym nie zaszla w ciaze. Dziekuje za pomoc

Lek. Paweł Szadkowski

Podane objawy jak najbardziej mogą być spowodowane zażyciem tabletki po.