Czy moje objawy wskazują na białaczkę?

Witam. Czy słusznie podejrzewam u siebie białaczkę ? Mam 18 lat i trochę boli mnie brzuch czasami mam nocne poty ale nieduże dodam że od zawsze dużo się pociłem. Troche swędziała mnie skóra i bolały piszczele przy chodzeniu ale już nie bolą. Ręce również bolały ale też przeszły. Tydzień nie miałem kompletnie apetytu ale teraz mam. Ogólnie nie czuje się źle ani nie jestem przemęczony ale bardzo się boje. Ostatnio żyłem w stresie. Proszę o poradę

szanowny Panie na podstawie samych objawów nie można stwierdzić białaczki, należy wykonać badania laboratoryjne