Czy moje objawy wskazują na ciążę, czy raczej torbiel?

Witam, mam 24 lata. Spóźnia mi się okres już ponad 14 dni, wspolzyje z chłopakiem niestety bez zabezpieczenia i obawiam się że jestem w ciąży on bardzo chce ją jednak doszłam do wniosku że nie jestem chyba gotowa. Mój problem polega na tym że brak okresu mam ale mam silne bóle podbrzusza i lewego jajnika a mam obawę że zamiast ciąży jest to torbiel ponieważ trzy lata temu /- miałam właśnie na tym jajniku torbiel o wtedy również spóźnial mi się okres. Czy to ciąża czy od razu bez testów iść do ginekologa bo torbiel wrócił. Proszę o opinie

W takim przypadku i tak najlepiej zgłosić się do ginekologa, po badaniu będzie mógł określić, czy jest Pani w ciąży, a w przypadku obecności torbieli zleci odpowiednie dalsze postępowanie. Pozdrawiam.