Czy moje objawy wskazują na wolne tępo poznawcze?

Witam podejrzewam że mam Sluggish cognitive tempo (SCT) czyli "Wolne tempo poznawcze". W skrócie mam jakby ADHD bez hiperaktywności (ADD) i strasznym wycofaniu od jakiegokolwiek działania. Mam dysleksje,dysgrafie,dysortografię również porblemy z mową w dzieciństwie. Psychiatrzy diagnozują "depresje" a jest to efekt nie radzenia sobie z codziennymi czynnościami. Jestem już osobą dorosłą a słyszę często że to problemy "dzieci" i mam sobie jakoś radzić. Mam już dość łykania SRI gdy w moim przypadku ponoć pomagają tylko leki na ADHD. W jaki sposób uzykać pomoc?

Szanowny Panie nie mogę postawić diagnozy z poziomu portalu, szczególnie na podstawie samych objawów które Pan napisał