Czy moje plamienie w ciąży to coś groźnego?

Witam 1 lutego poroniłam obecnie jestem w 10 tyg ciąży i od dwóch dni delikatnie plamie na brązowo bez krwi a przed chciała a dziś wydawało mi się ze już jest lepiej bo wkładka czysta a przy podcieraniu wyszły niewielki skrzep brązowy ciemny nie wiem czy to coś groźnego czy nie? Dzwoniłam do dr ale powiedział ze ma dużo pacjentów i kazał zażyć 3 magnezu na dobę i 3 dupaston dziennie . Bardzo proszę o odpowiedz czy to groźne takie plamienie czy nie nam 2 dzieci i nie miałam czegoś takiego mam 35 lat

Szanowna Pani, na podstawie opisu nie jestem w stanie tego określić, proszę zasięgnąć opinii ginekologa