Czy moje schorzenie ma charakter urologiczny czy ginekologiczny?

Od kilku dni borykam sie z silnym bólem podbrzusza.Mam tez klopoty z oddawaniem moczu.Ciagle czuje parcie na pecherz a mocz oddaje czesto ale w niewielkich ilosciach.Nie piecze mnie,tylko ten ciagly bol brzucha i w ujsciu cewki moczowej.Mam caly czas takie uczucie palenia ,jakby cos mnie tam uwieralo,ciagnie mnie tez w dol przy chodzeniu.Nie mam goraczki,ale ogolnie źle sie czuje i mam straszne nudności.Co moze mi dolegać? Czy to moga byc sprawy ginekologiczne czy raczej urologiczne?

Szanowna Pani, objawy wskazują na infekcję, proszę udać się do ginekologa. Pozdrawiam