Czy moje wyniki badania hormonów wskazują na menopauzę?

witam, mam 54 lata chciałabym się dowiedzieć o mój wynik fsh-39,28 i estradiol 15,77 czy to jest już menopauza?

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podała Pani jednostek, więc nie jestem pewien, w jakich jednostkach zostały oznaczone te hormony. Mogą one wskazywać na okres menopauzy, ale najlepiej, jakby wyniki ocenił lekarz, który może na nie spojrzeć (z jednostkami, normami itd.).