Czy moje wyniki glukozy są prawidłowe?

Wykonałem badanie glukozy dnia 03.12.2018r. z wynikiem 4.74 mmol/l [3.90-5.50]. Po nowym roku (nie pamiętam dokładnej daty), wynik wynosił 5.49 mmol/l [3.90-5.50]. Ostatnie badanie glukozy z dnia 15.01.2019r. to wynik 5.35 mmol/l [3.90-5.50]. Badania wykonane na czczo min 8h bez jedzenia i picia. Proszę mi powiedzieć czy powinienem się niepokoić takim poziomem cuku(pomimo normy), oraz jakie działania mógłbym podjąć prewencyjnie w celu wyśrodkowania oziomu glukozy we krwii na poziom, który miałem przeważnie tj. ok. 4.70 mmol/l. Jestem osobą otyłą, a w ostatnim czasie udało mi się stracić ponad 20kg w 9miesięcy. Obciążenie cukrzycą w mojej rodzinie występuje w posataci cukrzycy nabytej (babcia-mama mamy oraz brat mamy).

Szanowny Panie, wyniki są prawidłowe. Cieszę się że udało się Panu schudnąć. Proszę przestrzegać diety i dbać o regularną aktywność fizyczną