Czy moje wyniki glukozy są w porządku?

Witam, bardzo proszę o interpretację wyników glukozy i insuliny po obiciążeniu 75g glukozy. Glukoza na czczo - 86 mg/dl Glukoza po 1 h - 77,9 mg/dl Glukoza po 2h - 81,2 mg/dl Isulina na czczo - 12 uu/ml Insulina po 1h - 30,9 uu/ml Insulina po 2h - 28 uu/ml Jestem kobietą, 30 lat, 54 kg, 160 cm. Odczuwam dużą chęć na węglowodany. Czy wyniki są w porządku? Magdalena

Interpretacja badań powinna odbywać się w odniesieniu do stanu klinicznego pacjenta. Wyliczenie matematyczne wskaźnika może wskazywać na insulinooporność. Celem dokładnej interpretacji proponuję wizytę u lekarza, który zlecił badania. Pozdrawiam.