Czy moje wyniki krwi mówią o jakiejś chorobie?

Witam . mam 66lat i ostatnie badanie krwi wykazało .Neutrofile1,82 i %39,3. Eozynofile0,08. Limfocyty %51. CZY TE WYNIKI MÓWIA O JAKEJS CHOROBIE.CZUJE SIĘ NIENJLEPIEJ, BOLA MNIE PLECY ILEWA NOGA I JESTEM SŁABA. DZIĘKUJE ZA PORADĘ

Jan ZajÄc

Witam. Najprawdopodobniej są to pierwsze objawy przeziębienia lub grypy ale w przypadku pogarszania się objawów warto skontaktować się z lekarzem POZ.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badania morfologii krwi powinien być interpretowany całościowo. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza.