Czy moje wyniki krzywej cukrowej i insulinowej są prawidłowe?

Wyniki krzywej cukrowej i insulinowej. Czy są prawidłowe? Test obciążenia glukozą 75g Moje wyniki: Glukoza na czczo : 82 mg/dl norma 70-105 Glukoza po 1 godz: 87 mg/dl Glukoza po 2 godz: 57 mg/dl Insulina przed obciązeniem: 3,4 IU/ml norma 2,0-25,0 Insulina po obciązeniu (pkt1): 33,6 IU/ml Insulina po obciążeniu (pkt2): 16,5 IU/ml Bardzo proszę o interpretację wyników.

Wynik nie jest prawidłowy, może wskazywać na hipoglikemię reaktywną. Do postawienia diagnozy zawsze potrzebna jest znajomość stanu klinicznego pacjenta, dlatego proponuję kontakt z diabetologiem.