Czy moje wyniki powinny mnie niepokoić?

Dzień dobry, Jestem w 22 tygodniu ciąży. Robiłam test obciążenia glukozą 75g. Zastanawiam się nad poprawnością moich wyników, wizytę u lekarza mam dopiero w środę.. Glukoza na czczo - 75mg/dl Glukoza po 1 godz - 95mg/dl Glukoza po 2 godz - 149mg/dl Czy powinnam się niepokoić? Czy to normalne, że po 2 godz jest wyższy cukier niż po 1 godz? I czy podana wartość nie jest za wysoka? Czytam sprzeczne informacje na temat norm w ciąży. Jeśli to możliwe bardzo proszę o interpretację moich wyników Pozdrawiam serdecznie.

Witam,

interpretacja wyniku powinna odbyć się po wykonaniu podmiotowego, przedmiotowego badania przez lekarza prowadzącego który oceni wynik z objawami klinicznymi.

Aby uniknąć sprzecznych informacji proszę spokojnie poczekać na wizytę do lekarza prowadzącego.

Pozdrawiam