Czy moje wyniki są dobre i nie mają związku z moim zmęczeniem?

Witam odebrałam dzisiaj wyniki badań i wyniki poszczególnych badań wyszły mi tak . Żelazo 4,5 ferytyna 5,75 tsh 2,510 ,witamina d3 13,20 bardzo proszę o pomóc czy te wyniki są dobre chociaż bardzo źle się czuje jestem zmęczona chce mi się non stop spać wiek mój 38 lat

Witam, nie podała Pani ani jednostek ani norm przyjętych przez laboratorium. W tym przypadku nie jestem w stanie pomóc