Czy moje wyniki świadczą o tym, że mój stan się poprawia?

Mam 65 lat. Od 17 lat biorę systematycznie codziennie leki, w tym przeciw bólowe m.in. poltram combo 37,5 325, które czasami mi pomagają. W sumie codziennie biorę ok. 12lekóe ostatnio ok. 21. Cały czas biorę leki osłonowe głównie bioprazol 20. Wynik badania gastopatia rumieniowaty - zanikowa śluzówka antrum żołądka z rozrostem warstwy dołeczkowej. Co robić dalej?

Szanowna Pani, niestety nie wiem jaki był Pani stan wyjściowy, zanikowa śluzówka wymaga okresowej kontroli