Czy moje wyniki western blot oznaczają, że mam boreliozę?

Czy wyniki dodatnie w western blot p 83 - 46 p 41- 65 Oznaczają iż mam boreliozę? Badania wykonałem z powodu zesztywnienia stawów na treningu i braku możliwości biegania z tego powodu. Wykonałem również badania pod względem rzs: Anty-ccp - <7,0 - wynik ujemny Ana1 - ujemny Ob - 2mm/1godz Białko c-rwaktywne - <5,0 norma poniżej10 Kwas moczowy - 5,8 w normie Czynnik rf - <8,6 norma <12 Aso - 0 Czynnik reu waalera-rossego ujemny

Lek. Paweł Szadkowski

Wynik należy interpretować łącznie z wykonanym wcześniej testem ELISA (w kierunku boreliozy) w klasie IgM i IgG oraz zestawić go z normą laboratorium i pana obrazem klinicznym. Konieczne jest badanie fizykalne. Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu lub specjalisty chorób zakaźnych.