Czy moje wyniki wskazują na boreliozę czy na SM?

W szpitalu postawili mi diagnozę Sm był o to 10 lat temu jednak ja się na taką chorobę nie czuje. Mam objawy powiedziałabym raczej przypominające bolerioze. W szpitalu w tamtym czasie zrobiono mi badanie na bolerioze wynik negatywny. Niewiem którą metodą był o robione czy western blog czy Elsa. A wynikach pisze że moje IgM=1.25 g/l oraz IgG= 9.43g/l. Czy to wskazuje na bolerioze?

Szanowna Pani, szkoda że nie podała Pani dokładnie jakie objawy u Pani występują a także nie napisała Pani norm przyjętych przez laboratorium. Każde laboratorium ma inny przedział.