Czy moje wyniki wskazują na jakieś problemy z tarczycą?

Co oznaczają te wyniki? Robiłam badanie krwi ponieważ podejrzewałam niedoczynność tarczycy Wyniki: TSH 7,200 norma 0,38 do 5,33 FT4 9, 73 norma 7,56 do 14,41 FT3 7,17 norma 3,6 do 6,6 Wydawało mi się że przy niedoczynności ft3 i ft4 powinno być niskie lub w normie Co oznacza wysokie ft3? Niedobór jodu? I czy w takim przypadku moge wyleczyć niedoczynność tarczycy? Wizyte u endokrynologa mam dopiero za pół roku

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam.Te wyniki mogą oznaczać subkliniczna [rozpoczynającą się niedoczynność tarczycy].