Czy moje wyniki wykluczają dławicę piersiową?

Witam serdecznie. Już 2 razy byłam na sor w związku z bólem w klatce. Pojawia się niezależnie id sytuacji i w dpoczynku jak i w ruchu. Wyknano ekg kilka razy ,wszystko w porządku, echo serca ,nic nie wykazało, tropiny ths 4.53pg/mL [ norma3-14] , CK-MB 11 U/L[<25] ,CRP 4.3 , morfologia w normie ,glukoza w normie , kreatynina w normie ,mocznik w normie. Czy te wyniki mogą wykluczyć dlawice ? Czy te bóle mogą być na tle nerwowym.?
KOBIETA, 41 LAT 6 miesięcy temu

Dzień dobry.

W Pani przypadku wymagana jest dodatkowa diagnostyka oraz konsultacja nie tylko kardiologiczna ale również ortopedyczna aby wykluczyć zmiany w kręgosłupa piersiowego które dawały by opisane dolegliwości przy prawidłowej diagnostyce kardiologicznej.

Również diagnostyka górnego odcinka przewodu pokarmowego wykluczenie zmian nieprawidłowości z jego strony.

Co do diagnostyki kardiologicznej dobrze było by wykonać holter EKG 48 godzinny w celu wykrycia nieprawidłowości w czasie bólów w kl piersiowej.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturopata

Dietetyk