Czy może być to niedoczynność tarczycy?

Witam. Od jakiegoś czasu podejrzewałam u siebie niedoczynność tarczycy. Dzisiaj wykonałam badania i otrzymałam takie wyniki : TSH 3,64 (norma 0,27-4,2), fT4 1,18 ( 0,93-1,70) , antyTPO 10,40 (0-34,00). Niby wyniki mieszczą się w normie, ale z tego co czytałam to w moim wieku(23lata) poziom TSH powinien być niższy. Czy konieczna jest wizyta u endokrynologa? Czy może być to niedoczynność tarczycy?

Lek. Paweł Szadkowski

Wyniki mieszczą się w granicach norm i nie upoważniają do rozpoznania niedoczynności tarczycy. Nie ma pani powodów do niepokoju.