Czy może dojść do zapłodnienia podczas miesiączki?

Czy mozna zajść w ciąże w czasie miesiączki..bo mam 28 lat i staram sie z narzeczonym o dziecko i juz wszystkiego sie czepiamy bym tylko zaszla w ciaze...pomuzcie mi

Milena Lubowicz

Teoretycznie w każdym dniu cyklu przy stosunku niezabezpieczonym można zajść w ciążę, gdyż owulacja nie zawsze występuje zgodnie z kalendarzem, mogą na nią wpływać różne czynniki, jak choćby stres czy infekcja. Proponuję zastosowanie testów owulacyjnych, ułatwią one ustalenie najbardziej prawdopodobnego czasu na zapłodnienie.
Pozdrawiam