Czy może się coś stać osobie która dostała okresu a dzień wcześniej wyrwała zęba?

Witam. Wczoraj wyrwałam dwa żeby z jednej strony rana jest dość duża... Ale już przestała krwawić i widać w niej skrzep (przynajmniej narazie) Na chwilę obecną Po ok 10 godzinach dostałam okresu... Czy coś może się teraz stać? Bardzo proszę o odpowiedź..

Lek. Paweł Szadkowski

Okres nie ma związku z wyrwaniem zęba. Jeśli się Pani boi o zbyt dużą utratę krwi, nie ma powodu do niepokoju. Podczas miesiączki traci się mniej niż 80ml krwi.