Czy możliwa ciąża?

Uprawiałam z moim chłopakiem petting, a następnego dnia dostałam normalnie okres. Nie wiem czy jego plemniki dostały się do mojej pochwy, ale czy to możliwe żebym zaszła w ciążę? I czy parę dni przed okresem można zajść w ciążę?

Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję.

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.
Nie jest to możliwe. Jeśli cykle są regularne, to okres bezpośrednio poprzedzający spodziewaną miesiączkę jest okresem tzw. bezwzględnej niepłodności. Wystąpienie miesiączki całkowicie powinno Panią utwierdzić w pewności, że do zapłodnienia nie mogło dojść.
Pozdrawiam serdecznie!