Czy możliwa jest alergia u 22-latki?

Zaczęło się od kataru, kichania, bolących zatok a później problemy z oddychaniem. Lekarka wysłała mnie na badania, dziś przyszedł wynik IgE całkowite wynosi 1863. Testy alergologiczne jeszcze nie przyszły. Czy mam jak najszybciej zgłosić się do alergologa? Co dalej z tym zrobić?

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę poczekać na wynik testów alergicznych i już ze wszystkimi wynikami najlepiej się udać do alergologa - nie musi być to jak najszybciej, ale w niedługim czasie. Lekarz zleci odpowiednie leczenie.