Czy możliwa jest ciąża po przedostaniu się preejakulatu?

Witam.
Uprawiałam petting z moim chłopakiem, nie doszło do stosunku ani do wytrysku. Prawdopodobnie jednak wydzielił się preejakulat. Czy jest możliwe żeby mnie zapłodnił (poprzez przeniesienie przez palce tej substancji)? W internecie obliczyłam, że to był mój ostatni dzień płodny, aczkolwiek nie jestem pewna czy to prawda, ponieważ nie wiem dokładnie ile mam dni w cyklu, nigdy tego nie liczyłam, ponieważ nie miałam takiej potrzeby. Jeszcze jestem przed okresem, jednakże jestem osobą bardzo nerwową i ta kwestia nie pozwala mi spać od paru nocy.
Bardzo proszę o odpowiedź. Ostatnią miesiączkę dostałam 30 stycznia.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Pani zdenerwowanie jest typowe dla młodych dziewcząt rozpoczynających życie płciowe, a niegotowych na posiadanie dzieci. Szansa na zapłodnienie w Pani sytuacji jest zaniedbywalnie niska. Proszę się nie denerwować i spokojnie czekać na miesiączkę. W razie jej nie pojawienia się można przeprowadzić test ciążowy.

Pozdrawiam!