Czy możliwa jest ciąża przy skąpszym okresie?

Czy możliwe żeby mieć normalnie okres co miesiąc tylko mniej obfity, 7 testow wyszlo negatywnych a nie było pelnego stosunku z wytryskiem co wiecej wytrysk nie nastapil nawet po wyjsciu z pochwy. Czy mogę być w ciazy skoro nic na to nie wskazuje tylko brzuch w okolicy pepka jakby się powiększył i przy ucisku wydaje się twardszy, zero innych objawow. Ciąża?

Milena Lubowicz

Skoro tyle testów wyszło ujemnych ciąża jest raczej niemożliwa. Zalecam wykonać poziom BhCG z krwi, a jeżeli objawy niepokojące nadal się będą utrzymywać proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam