Czy możliwa jest ciąży przy negatywnym teście ciążowym?

Czy możliwa jest ciąża? Moje cykle trwają 25 dni. Dnia 5.12 czyli 19 dnia mojego cyklu doszło do stosunku, oczywiście mój chłopak doszedł dopiero na zewnątrz przy pomocy ręki. Następnie zrobił mi palcówkę i włożył rękę w pochwę boje się że miał na nim spermę. Dnia 11.12 czyli 25 mojego cyklu test wyszedł negatywny a wieczorem dostałam okres. test wykonałam dziś 14 dni po możliwym zapłodnieniu również wyszedł negatywny ale mi się strasznie odbija, nie mam apetytu a na dodatek jestem senna.

Milena Lubowicz

Test po takim czasie zwykle jest wiarygodny, ale dla pewności może Pani wykonać poziom BhCG z krwi.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobieństwo jest raczej niskie. W celu potwierdzenia a raczej wykluczenia ciąży Proszę udać się do ginekologa.