Czy możliwa jest grzybica po zejściu paznokcia?

Witam.dwa miesiące temu zszedł mi paznokiec z dużego palca u stopy(spadły mi na stopę kostki brukowej,zrobił sie krwiak pod paznokciem).kosmetyczka zrobiła mi rekonstrukcję paznokcia,po tygodniu zaczął cuchnąć.po dwuch tygodniach żel odszedł a plytka paznokcia częściowo(od krawędzi do polowy paznokcia)jest jak masło,kremowa i miękka. Czy to jest grzybica?zapach jest okropny.

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę się udać do lekarza, może to być zarówno zakażenia grzybicze, jak i bakteryjne i wymaga to odpowiedniego leczenia.