Czy możliwa jest marskość wątroby u 35-latki?

Witam. Czy mogę mieć marskość wątroby? Piję od dwóch lat nałogowo, od tygodnia przerwa. Wczoraj wykonana morfologia, w której oprócz podwyższonego MCV i MCH wszystko w normie( MCV-97,4 MCH-33,2). Biochemia - Alat, Aspekt, GGTP, ALP W normie. Ból w prawym podżebrzu od tygodnia kilka razy w ciągu dnia i wyczuwalne wybrzuszenie po prawej stronie brzucha trochę wyżej od pępka. Do tego żółty, (chyba tłuszczowy) stolec

Szanowna Pani na podstawie przedstawionych wyników nie można określić czy cierpi Pani na marskość wątroby, najpierw należy wykonać USG