Czy możliwa jest zaawansowana choroba wątroby lub też jej marskość pomimo dobrych wyników usg oraz krwi?

Dzień dobry, Czy możliwa jest zaawansowana choroba wątroby lub też jej marskość pomimo dobrych wyników usg oraz krwi? Obawiam się marskości wątroby ze względu na wieloletnią historię nadużywania alkoholu, jednak żadne z przeprowadzonych badań nie wykryło nieprawidłowości (badanie usg jamy brzusznej, fibro scan, próby wątrobowe). Obawiam się marskości m.in. z powodu jasnych paznokci z ciemniejszą obwódką (z tego co sprawdziłam w Internecie to mogą być tak zwane paznokcie Terry'ego), jednak lekarz prowadzący odradza biopsję, czy faktycznie marskość wątroby wyszłaby w którymś z przeprowadzonych testów? Pozdrawiam, Anna

Szanowna Pani jeżeli wspomniane badania wyszły dobrze to nie widzę powodu do niepokoju