Czy możliwe jest łączenie tabletek antykoncepcyjnych Atywia daily z preparatem Solgar?

Chciałabym zapytać czy możliwe jest łączenie tabletek antykoncepcyjnych atywia daily (21 7) z preparatem solgar( włosy, skora, paznokcie)? Pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Stosowanie preparatu Solgar razem z tabletkami antykoncepcyjnymi nie powinno wpływać na skuteczność antykoncepcji.
Natomiast proszę pamiętać, że takie preparaty, jak Solgar, nie są lekami, tylko suplementami diety i nie mają szczegółowych badań, na temat interakcji z innymi lekami.