Czy możliwe jest omdlenie?

dzień dobry. mam zdiagnozowane zwężenie tarczki C5 C6 ze zmianami zwyrodnieniowymi i zniekształceniem lordozy na tym poziomie. często łapie mnie ból w barkach, mam też dziwne uczucie oszołomienia w głowie. błędnik w porządku, dopływ krwi do mózgu też w porządku. wyniki badań krwi też w porządku. czy to możliwe że zaraz tuż po zaczęciu bólu karku który uderza w barki boli głowa w potylicy, są nudności, i takie dziwne oszołomienie w głowie i oczach czy możliwe jest omdlenie. zaznaczam że ciśnienie krwi też jest w porządku.

Lek. Paweł Szadkowski

Pani objawy są dość niepokojące. Mogą wskazywać co prawda np. na migreny, ale sugerowałbym się koniecznie skonsultować z lekarzem neurologiem, który w razie konieczności zleci dodatkowe badania.