Czy możliwe jest przedawkowanie leku Aspargin?

Witam serdecznie. Czy jezeli bede brala rano i wieczorem po 1 tsbletce Aspargin to mozliwe jest przedawkowanie bola mnie nogi i tak jakby piekly i mam takie skakanie miesni czy powinnam wogole go brac? Dodam ze mialam za niski poziom potasu dlatego kazano mi go brac

Nie, nie przedawkuje go Pani w ten sposób.
Jeśli poziom potasu jest niski, to warto stosować ten lek, jednak można zwiększyć dawkowanie, jeśli nie ma u Pani przeciwwskazań.