Czy możliwe jest przeniesienie choroby w trakcie kontaktu z prostytutką?

13.09 uprawiał em sex z prostytutka w zabezpieczeniu. Dotknelem parę razy ręką jej krocza, mogłem mieć elikatne randki koło paznokci ale nie świeże tylko kilku dniowe. Po 11 dniach boli mnie gardło lekkie przeziębienie i około 10cm poniżej pępka wyskoczyły mi trzy krostki jak potowki może jak trądzik. Mam pytanie czy w opisanej sytuacji mogło dojść do zarażenia. I czy to są pierwsze objawy

Lek. Paweł Szadkowski

W opisanej sytuacji ryzyko zakażenia jest niewielkie. Objawy są najpewniej związane ze zwykłą infekcją wirusową. Oczywiście, jeśli się Pan niepokoi, może Pan wykonać badania w kierunku zakażeń przenoszonych drogą płciową.