Czy możliwe jest przyspieszenie okresu tabletkami antykoncepcyjnymi?

Witam, zastanawiam się jak przspieszyć okres tabletkami antykoncepcyjnymi i czy jest to możliwe. Zastanawiam się czy jeżeli pominę 3 ostatnie tyabletki to mimo tego okres wypadnie mi normalnie (jak przy przyjęciu wszystkich tabletek)czy dostanę go po 4dniach od osatniej tabletki (nie licząc pominiętych)
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Producenci preparatów antykoncepcyjnych dopuszczają możliwość regulowania cykli menstruacyjnych. W momencie zaprzestania przyjmowania tabletek następuje tzw. krwawienie z odstawienia. Po upływie 7 dni można zacząć przyjmować kolejne opakowanie zgodnie z ulotką.