Czy możliwe jest równoczesne zapalenie zatok i oskrzeli?

Witam, Chciałam zapytać czy jest mozliwe zapalenie zatok z zapaleniem oskrzeli mimo dobrych wynikow morfologi crp w normie 1,60, jedynie przy podwyzszonym ob 23 (norma do 12). Zapalenie potwierdzone po wizycie u lekarza po osluchaniu i badaniu fizykalnym. Objawy goraczka 39, kaszel, ropny katar kaszel z duza iloscia wydzieliny, bardzo duze oslabienie. Bardzo proszę o odpowiedź.

Lek. Paweł Szadkowski

Tak, jest możliwe jednoczasowe rozpoznania tych dwóch jednostek chorobowych.