Czy możliwe jest rozpuszczenie szwów po porodzie?

Witam, 8 misiecy temu urodzilam dziecko. W trakcie porodu popekalam i zostalam zszyta rozpiszczalnymi szwami. Po okresie połogu zaczęłam współżycie, ale niestety wiazalo sie to z ogromnym bolem. Poszlam do ginekologa i okazalo się ze szwy sie jeszcze nie rozpuscily oraz zrobily mi sie zrosty. Kilka szwów przy wejsciu do pochwy zostalo wyciagniete przez lekarza rowniez wycial mi zrosty przy wejsciu do pochwy, jednakże dalej głębiej w pochwie czuje ból i ciagniecie podczas współżycia. Czy mozliwe jest ze szwy mogly sie jeszcze nie rozpuscic?

Szanowna Pani, szwy powinny już dawno się rozpuścić, należy sprawdzić czy nie ma zrostów w innych miejscach