Czy możliwe jest w takim wypadku wstawienie zęba na mostku?

Witam,dziś złamała mi się lewa jedynka (Leczona już wcześniej wraz z dwójka obok niej,plomby wypadły).Zmieniam dentystkę.Lewa jedynka i dwójka są w dobrym stanie.Czy możliwe jest w takim wypadku wstawienie zęba na mostku? Bardzo się boje,ze ząb będzie do usunięcia,a mój portfel niestety nie pozwala na wstawienie implantu.

Złamanego zęba można odbudować. Czasem jednak trzeba wydłużyć szyjkę zęba przez obcięcie dziąsła i ewentualnie frezowanie kości. Mostek jest możliwy, ale lepiej zachować korzeń zęba i na nim odbudować koronę. Pozdrawiam