Czy możliwe jest zajście w ciążę w pierwszym dniu okresu?

Witam, wieczorem 31.05 odczuwałam ze zbliża się okres,rano po przebudzeniu kochałam się z mężem i skończył we mnie, idąc do toalety zauważyłam krwawienie wiec pomyślałam ze okres już się zaczął, zamiast okresu miałam kilku dniowe brązowe plamienia które trwały około 3-4 dni. Czy możliwe jest zajście w ciazy? Od kilku dni rano gdy wstaje i zapale papierosa odczuwam mdłości które szybko mijają. Robiłam testy i wynik wyszedł negatywny.

Lek. Paweł Szadkowski

Najprawdopodobniej owo brązowe plamienie było po prostu skąpym okresem. Skoro wynik wyszedł negatywny, ciąża jest bardzo mało prawdopodobna.