Czy możliwe jest zajście w ciążę w pierwszym dniu po miesiączce?

Witam, Mam takie pytanie: czy możliwe jest zajście w ciążę w pierwszym dniu po miesiączce (długość cyklu 26 dni), jeśli nie doszło do wytrysku, ale stosunek był bardzo długi i przerywany.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Przy krótkich cyklach istnieje taka możliwość. Zależy to od tego ile trwa okres. W przypadku 26 dniowych cykli dni plodne przypadają od 8 do 16 dnia cyklu.