Czy możliwe jest zapołodnienie w taki sposób ?

Witam. Mam 18 lat, a moja dziewczyna 19 i ostatnio razem braliśmy prysznic. Wszystko było dobrze, nie uprawialiśmy seksu, ale moja partnerka obawia się, że mogła zajść w ciąże. Cały problem jest w tym, że próbowalśmy uprawiać seks analny (do którego nie doszło), a skończyło się na tym, że tylko zbliżyłem członek do jej pośladków. Była ona wtedy pochylona i obawia się, że z wodą coś mogło się dostać do pochwy. Czy możliwe jest zapłodnienie w ten sposób? Prosze o odpowiedź.

18 LAT ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Według wszelkiego prawdopodobieństwa, Twoja dziewczyna nie zaszła w ciążę.