Czy możliwe jest, że jestem w ciąży czy istnieje raczej małe prawdopodobieństwo?

Witam, razem z moim chłopakiem uprawialiśmy petting oraz pocieraliśmy się naszymi narządami płciowymi, jednak bez wytrysku. Ostatnia miesiączka spóźniła mi się ok.4dni. Obecnie okres spóźnia mi się już 12 dzień. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale mam lekki niedobór magnezu oraz w ostatnim czasie niskie ciśnienie (92/66). W ostatni czas był również dla mnie dość stresujący. Czy możliwe jest że jestem w ciąży czy istnieje raczej małe tego prawdopodobieństwo?

Lek. Paweł Szadkowski

Ciążą w opisanej sytuacji jest bardzo mało prawdopodobna. Proszę dla pewności wykonać test ciążowy, ale najpewniej nie ma powodu do niepokoju.