Czy możliwe jest, że test nie wykrył ciąży?

Witam. Staramy się z mężem o dziecko . Okres spóźnia mi się 21 dni . Najdłużej spoznial mi się 9 dni. Robiłam ale wyszedł negatywnie. Mam bóle głowy, brzucha i chodzę częściej do toalety. Czy możliwe że test nie wykrył ciąży ? Dodam że po dniu spodziewanej miesiączki wspólzylam z mężem.

Lek. Paweł Szadkowski

Test mógł być błędny i nie wykryć ciąży. Dla pewności może Pani wykonać badanie betaHCG z krwi.