Czy możliwe, że choruję na raka trzustki?
Strasznie się boję, że to rak trzustki.. Od jakiegoś czasu bolał mnie brzuch, miałam przelewanie i burczenie w brzuchu, co jakiś czas biegunkę, byłam 2 razy u lekarza rodzinnego, a ostatecznie sama wybrałam się na usg jamy brzusznej, które nie wykazało zmian w obrębie trzustki, pęcherzyk żółciowy był w normie i wątroba tez. Brzuch mnie na ten moment nie boli ale teraz od kilku dni mam takie jakby żółte, papkowate stolce.

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
Podane objawy i brak zmian w usg nie wskazują na raka trzustki. Nie podała Pani, czy wykonała podstawowe badania, jak próby wątrobowe, lipaza, morfologia krwi - gdyby objawy nie ustępowały, warto je wykonać.